Fischer.cz

Fischer.cz

Fischer.cz

Dovolenou je možné plánovat několika různými způsoby a jednou z možností je výběr zájezdu prostřednictvím cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář FISCHER patří mezi nejzavedenější na českém trhu a nabízí zájezdy také prostřednictvím svých internetových stránek www.fischer.cz.

On-line prodej na www.fischer.cz

Na stránkách www.fischer.cz můžete zakoupit dovolenou, dle vašeho výběru, pohodlně on-line. Cestovní kancelář FISCHER spustila tento druh prodeje, jako vůbec první v České republice a nabízí propracovaný funkční systém. Stačí si pouze na www.fischer.cz vybrat zájezd, který můžete také rovnou on-line zaplatit a to vše z pohodlí domova.

Výběr na www.fischer.cz

Vybírat dovolenou na serveru www.fischer.cz můžete prostřednictvím záložek, kterých je osm a jsou pojmenovány dle typu zájezdu. Naleznete zde záložky Last minute, Dovolená u moře, Exotická dovolená, Dovolená na horách, Katalogy, City Breaks a Letenky. Poslední záložka na www.fischer.cz je poněkud netradiční, jmenuje se Golf a nabízí golfové zájezdy do několika destinací.

Hledání na www.fischer.cz

Online cestovní kanceláře

Další možností výběru dovolené na www.fischer.cz je vyhledání zájezdu dle požadovaných parametrů. Zadáte destinaci, termín, délku pobytu a další z nabídky parametrů a vyberete si z výsledků, které se vám během chvíle zobrazí. Přes stránky www.fischer.cz můžete zálezd také rovnou zaplatit.

Závěrem

Výběr dovolené přes www.fischer.cz je bezpečný a spolehlivý. Samozřejmostí také je, že cestovní kancelář FISHER je pojištěna proti úpadku, takže vaše investice budou uchráněny v každém případě.
Náš tip: Chybí Vám peníze na Vaši vysněnou dovolenou? Navštivte web Maxi-Půjčky.cz a vyberte si z široké nabídky půjček. Na web přejdete zde.

Náš tip: Mimo klasické půjčování v bance existuje také možnost půjček online.

Dovolená Řecko