Dovolena.cz

Dovolena.cz

dovolena.cz

Dovolená je pro mnohé jedním z nejočekávanějších a nejhezčích období roku. Konečně ta zasloužená chvíle odpočinku v horách nebo u moře po celoročním pracovním zápřahu a stresu, odpočinutí od každodenních starostí.

Pokud právě plánujete dovolenou, můžete se podívat na nabídku na stránkách www.dovolena.cz.

Zájezdy s www.dovolena.cz

Stránky www.dovolena.cz jsou webovým portálem společnosti Student Agency, kde můžete najít zájezdy autobusem, vlastní dopravou nebo l etecké zájezdy do mnoha destinací po celém světě. Na stránkách www.dovolena.cz si můžete také vybrat a zakoupit výhodné letenky do celého světa.

Jak se orientovat na stránkách www.dovolena.cz

Orientace na stránkách www.dovolena.cz je intuitivní a tedy velmi jednoduchá. Při vstupu na stránky narazíte na jakýsi kalkulátor, kde si můžete vybrat z mnoha destinací, způsobu dopravy, nastavíte den odletu nebo odjezdu a den návratu, délku pobytu a počet dospělých a dětí. Server www.dovolena.cz umožňuje také další specifické nastavení, jako druh stravy, ubytování a podobně.

Speciální nabídky na www.dovolena.cz

Online cestovní kanceláře

Součástí stránek www.dovolena.cz jsou také některé spaciální nabídky. Ty jsou rozděleny na akční nabídky, což může představovat pojištění zdarma, parkování na letišti zdarma a podobně, super last minute, Eurovíkendy a odlety z Brna, které bývají levnější než z Prahy.

Náš tip

Pokud vybíráte zájezd s www.dovolenáa.cz, můžete hodně ušetřit, vyberete-li si jej s co největším předstihem anebo naopak na poslední chvíli, tzv. last minute.
Náš tip: Chybí Vám peníze na Vaši vysněnou dovolenou? Navštivte web Maxi-Půjčky.cz a vyberte si z široké nabídky půjček. Na web přejdete zde.

Náš tip: Mimo klasické půjčování v bance existuje také možnost půjček online.

Dovolená Řecko